Jätehuolto Helistola Oy Logistikas Nordea Uutecnic
Vahterus Elektro-valo Vakka-Suomen Voima Pyörä-Nurmi
DSV Ysrs VSP VSP
pilkington OP Lounaisrannikko Rakennus ÖLehtonen Mehiläinen
Etusivu » Uutiset » Kausi alkaa

Yhteystiedot

Uudenkaupungin Golfklubi
Puheenjohtaja
Simo Rosendahl
simo.rosendahl@vsp.fi
044 745 0410
Toimitusjohtaja / Toiminnanjohtaja
Uoti Hämäläinen
uoti.hamalainen@asfocoy.com
0440 413060
Kapteeni
Jyrki Virtanen
jyrki.virtanen157@gmail.com
050 317 3556
Ladykapteeni / Sihteeri
Erja Niemi
erja.niemi@op.fi
040 7066100
Seniorikapteeni
Jaakko Suominen
jaakko.s.suominen@gmail.com
040-5003828
Kilpailutoimikunta pj
Hannu Viinikkala
hannu.viinikkala@lailanet.fi
040 511 0799
Junioritoimikunta pj
Matti Kontu
matti.kontu@gmail.com
044 7427074
Caddiemaster
ugk@ugk.fi
02 841 3060
Kenttämestari
Jukka Pulkkinen
040 8218300
Pro
Yrjö Honkasalo
yrjo@honkasalo.name
040 757 1102

Ajo-ohje

Etelästä: Lokalahdentieltä ennen rautatien ylikulkusiltaa vasemmalle Välskärintielle, jota reilut 100 m ja sen jälkeen kyltin mukaan vasemmalle.
Pohjoisesta: Seuraa sairaalan opasteita Vakka-Suomenkatua Lokalahdentielle, jolta oikealle Välskärintielle.