Yhteystiedot

Seuran puheenjohtaja
Mika Nissilä
mika@hallu.fi
044 0875366

Toimitusjohtaja / Toiminnanjohtaja
Henri Hilpinen
henri.hilpinen@ugk.fi
0440 413060

Kapteeni
Timo Hakala
hakalatj@gmail.com
040 5365745

Ladykapteeni
Hanna Helin-Luotonen
hanna.helinluotonen@gmail.com
0400 834104

Senioritoimikunta pj
Jyrki Lindholm
jyrki.i.lindholm@gmail.com
0400 432658

Seuratoimikunta pj
Outi Runola
outi@hesapork.fi
041 4359559

Junioritoimikunta pj
Eric Foster
fostere9@yahoo.com
044 7458184

Kilpailutoimikunta pj
Oskari Korhonen
oskari.korhonen72@gmail.com
050 598 0805

Pro
Yrjö Honkasalo
yrjo.honkasalo@golfeasy.fi
040 7571102

Kenttätoimikunnan pj
Esko Kylä-Kaila
ekkoy8@gmail.com
040 5537877

Kenttämestari
Aku Luotonen
kenttamestarit@ugk.fi
040 8218300

Caddiemaster
ugk@ugk.fi
02 8413060

Ajo-ohje

Etelästä: Lokalahdentieltä ennen rautatien ylikulkusiltaa vasemmalle Välskärintielle, jota reilut 100 m ja sen jälkeen kyltin mukaan vasemmalle.

Pohjoisesta: Seuraa sairaalan opasteita Vakka-Suomenkatua Lokalahdentielle, jolta oikealle Välskärintielle.